• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • سرمایه گذاری در ترکیه

  ترکیه همش فرصت های بیشماری برای سرمایه گذاری و رشد اقتصادی استوار ارائه دیتا است که هنوز هم سرمایه گذاران خارج از کشور را به خویش جلب می کند . بر پایه آمار ، ترکیه با رشد فرآوری ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در نزدیک 3.8٪ سال جاری هفدهمین اقتصاد بزرگ عالم است. مالیات پایین، یک بازار گسترش یافته، زیرساخت ها و موقعیت عالی در وسط دلایل چرا سرمایه گذاران بیگانه را گزینش نمایید ترکیه برای تاسیس کل گونه ها سوداگری . در صورت گرایش به سرمایه گذاری در این مملکت ، وکلای ترک ما حاضر ارائه اطلاعات و ارشاد برای شما هستند .

  مکان و زیرساخت عالی

  موقعیت استراتژیک ترکیه حاکی از آسیا و اروپا است و شهرهایی مثل استانبول ، آنکارا ، آدانا ، ازمیر یا بورسا گزینه های برتر برای تاجران است که مایل به ایجاد شرکت های خود در این کشور هستند. دهانه های دریای سیاه ، مرمره ، دریای اژه و دریای مدیترانه ، علاوه بر صنعت کشتیرانی گسترش مکشوف ، اهمیت زیادی برای بخشهای اقتصادی مملکت داشته است . نزدیک 8500 کیلومتر از خط ساحلی حائز بندرهای مهم و توسعه مکشوف برای عملکرد پسندیده فعالیت های بازرگانی است . وکیل ما در ترکیه قادر به ارائه جزئیات و اطلاعات مهم در باره فرصت های سرمایه گذاری در این مملکت است.

  سیستم خط آهن در ترکیه را پوشش می دهد در باره 11000 کیلومتر و در حال توسعه روزانه، با توجه به اصلاحات مدرن و برنامه ریزی شده دولت است. این یک حمل و نقل مهم در ترکیه است ، و پیامدهای مستقیم آن در بخشهای مختلف اقتصادی در این کشور و بیرون از آن است. علاوه بر این ، سیستم بزرگراه کاملاً سازگار است و نزدیک 383000 کیلومتر را پوشش می دهد ، یکی از اصلی ترین جنبه هایی که باید اثناء بازرگانی در ترکیه در نظر بگیرید.

  سرمایه گذاری در ترکیه 10

  بخشهای اصلی تجارت با پتانسیل کامل در ترکیه

  انرژی ، ساخت و ساز ، شیمیایی و صنایع اتومبیل ارائه عالی دهانه سرمایه گذاری و یک محیط مناسب برای تمام افرادی که می خواهید را به 100٪ سود. صنعت تنباکو زیاد وسوسه انگیز، و در اینجا از اعداد می گویند که ترکیه سومین صادر کننده است. در کناره این بخشهای مهم ، دامنه فرآوری حدود 30٪ از فرآوری ناخالص داخلی سالانه را نشان می دهد. بخش توریسم حائز پتانسیل کامل، با توجه به موقعیت زیاد عالی و آب و هوای مناسب از کشور، که در آن تجار اقامت های متعدد، هتل ها، و ساختمان های طبقه بالا را توسعه داده اند. سرمایه گذاران خارجیافرادی که تاسیس شرکتی را در ترکیه انتخاب می کنند امکان استخدام نیروی کار موجود در اینجا را دارند و می توانند به تجربه و دانش خود اعتماد کنند.

  قانون مربوط به سرمایه گذاری های خارجی در ترکیه امکان دسترسی و رویکرد مناسب را برای کلیه کارآفرینان بیرون از کشور فراهم کرده است . در باره مالیات ، بسیاری از کمپانی ها از برخی خرج ها معاف هستند و مالیات شرکت ها 20٪ تعیین شده است.

  سرمایه گذاری در ترکیه 20

  بر اساس گزارش ارنست و یانگ “نظرسنجی ترکیه” و “گزارش سپریدن تجارت” که بدست بانک جهانی منتشر شده است ، ترکیه کشوری جذاب برای سرمایه گذاری در طولانی مدت است. همانطور که کارآزمودگان PricewaterhouseCoopers انتظار دارند ترکیه و در عقیده گرفته شده توسط Goldman Sachs می توانند در سال 2030 در رتبه 12 اقتصاد عالم قرار گیرند. گزارش ارنست و یانگ حاکی از آن است که سرمایه گذاری های خارجی در ترکیه از سنه 2007 رشد کرده است ، با وجود بحران اقتصادی که تقریباً همه کشورهای مهم اروپا را تحت تأثیر قرار دیتا است. علاقه کارآفرینان بیگانه به گشایش کمپانی در ترکیهبه علت موقعیت راهبردی این کشور بین دو قاره ، با امکانات حمل و نقل زیاد خوب و وسایل لجستیکی ، برای گسترش یک تجارت به اخص در زمینه صادرات و واردات زیاد مهم است. یکتا از وکلای ما در ترکیه می تواند قوانین قابل اجرا در مورد سرمایه گذاری های بیگانه را روشنگری دهد و می تواند در شروع پیشه در ترکیه کمک کند .

  تشریفات تجاری ساده در ترکیه

  فضای کسب و کار ترکیه یک سری مزایا را فراهم می کند ، از آنگونه مزایای مربوط به روند ثبت شرکت. در اغلب موارد ، کارآفرینان بین المللی علاقه مند به یکی کردن تند تجارت هستند ، بدون اینکه ناچار به تصادف با رویه های دیوان سالاری باشند که پیچیده به نظر می رسند. خوشبختانه ، روند مشارکت در ترکیه در چند سنه گذشته ساده شده است و این برای جذب هر چه بیشتر بازرگانان ، از جنبه های دیگر است. در ترکیه ، کمپانی با مسئولیت اندک به علت فقدان مقررات سختگیرانه ثبت اسم ، بیشترین استقبال و به کارگیری تجارت را دارد. اگر می خواهید LLC یا LLC را به عنوان شناخته شده در ترکیه ثبت کنید ، شدنی است به جنبه ها و طریق های ذیل علاقه مند شوید:

  10،000 attempt دست کم سرمایه سهام شرکت LLC در ترکیه است که باید به حساب بانکی محلی واریز شود.
  قبل از مراحل ادغام ، تأیید و رزرو نام لازم است. وکلای ترک ما می توانند کمک کنند.
  اساسنامه شامل اطلاعاتی در ارتباط با کمپانی ، فعالیتها ، قوانین عمومی ، آدرس شغلی ، صاحبان شرکت ، انحلال و موارد سایر است.
  برای فعالیتهای خاص در ترکیه مجوزها و مجوزهای اخص لازم است.
  ثبت اسم برای مالیات و همکاری های اجتماعی در ترکیه اجباری است.

  اینها چند جنبه از ثبت کمپانی در ترکیه است ، روشی ساده که می تواند بدست وکلای ما در ترکیه بازرسی شود . تیم ما می تواند با کمک به آنها از نظر حقوقی ، نیازهای تجاری کارآفرینان بین المللی در ترکیه را تسهیل کند.

  سرمایه گذاری در ترکیه 20
  سرمایه گذاری در ترکیه

  آیا ایجاد شعبه یا شرکت تابعه در ترکیه مشکل است؟

  خیر ، افتتاح شعبه یا زیرمجموعه در ترکیه کار سختی نیست ، به شرطی که مجوزها و مجوزهای لازم را که توسط مقامات ذیربط صادر می شود ، دریافت کنید. در این باره تصمیم کتبی صادر شده توسط کمپانی والده که منظور تاسیس مشاغلی در ترکیه را دارد لازم است. شرکت با مسئولیت اندک ممکن است شکل بازرگانی مناسبی برای شعب و شرکتهای تابعه را نشانه دهد ، با این حال ، شرکت سهامی ویژه می تواند گزینه دیگری باشد. شرکتهای کبیر خارج از کشور از مزایای بازرگانی داشتن شعب و شرکتهای تابعه در ترکیه همانند مالیات ترجیحی ، نیروی کار عالی ، زیرساختها و تدارکات عالی ، پشتیبانی بازرگانی در مناطق آزاد تجاری ترکیه ، بعلاوه یک سری مشوقهای جذاب ارائه شده بدست دولت برخوردار هستند.

   

  حقایقی در ارتباط با سرمایه گذاری در ترکیه

  سرمایه گذاران اطمینان دارند که اقتصاد ترکیه بعدها رشد خواهد کرد و eighty٪ از کارآفرینان باره پرسش E&Y اظهار داشتند که انتظار بهبود سرمایه گذاری در ترکیه را دارند . این مملکت در رتبه 2 دانشمند قرار دارد و در رتبه نخست اعتماد سرمایه گذار برزیل است. تقریباً یک سوم سرمایه گذاری های خارجی در ترکیه ، از سنه 2007 الی 2012 ، توسط شرکت های آمریکایی علاقه مند به زمینه هایی مانند: خدمات تجاری ، مواد شیمیایی ، ترابری و تدارکات سپریدن شده است که سرمایه گذاران را نیز از اتحادیه اروپا ، بیشتر از آلمان ، فرانسه و انگلستان جذب کرده است. ترکیه وانگهی دارای یک اقتصاد مستحکم است که سال به سنه رشد کرده است و مقامات مشوق های مهمی را به تاجران علاقه مند به مسیر اندازی شرکت ها ارائه می دهند در مناطق اخص سرمایه گذاری.

  استانبول ، موفق ترین شهر ترکیه

  بیشتر سرمایه گذاران علاقه مند به گشایش کمپانی هایی در استانبول ، یکی از جذاب ترین شهرهای ترکیه هستند که بیش از نیمی از سرمایه گذاری های خارجی از سنه 2007 الی 2012 انجام شده است. بیگانه ها از زیرساخت های خوب ، نیروی پیشه ماهر و موقعیت خوب مملکت پیشباز می کنند. شهرهای دیگری که بدست سرمایه گذاران بیگانه برای گسترش بازرگانی خویش گزینش شده اند: ازمیر ، آنکارا و بورسا است. سرمایه گذاری های خارجی چشمداشت می رود که به مدت طولانی رشد کند و مقامات ترکیه باید برای از میان بردن بوروکراسی و تباهی اقدام کنند. اقتصاد ترکیه همراه با کشورهای BRIC یک بازار در حال پیدایش محسوب می شود و به نظر می رسد بی ثباتی سیاسی در نخست سال 2014 بر رشد اقتصادی تأثیر بگذارد. در پایین می توانید اطلاعات پسین و جزئیات و حقایق جالب در باره سرمایه گذاری و بازرگانی در ترکیه را پیدا کنید :

  بازپرداخت کامل مالیات بر ارزش افزوده به سرمایه گذاری حداقل 500 میلیون strive در ترکیه تعلق می گیرد.
  طبق واپسین آمار ، ترکیه هفدهمین اقتصاد کبیر در عالم است.
  تقریباً 174.5 میلیارد دلار فرآوری ناخالص داخلی بود که امسال در ماه ژوئن در ترکیه گزارش شد.
  در سال 2018 ، ترکیه هفتمین مقصد محبوب FDI در اروپا بود.
  حدود 34٪ ​​از سرمایه گذاری های بیگانه در سال 2018 به دسته مالی در ترکیه گزین کردن مکشوف است.
  حدود 24٪ سرمایه گذاری سر راست خارجی در ترکیه در بخش تولید ثبت شده است.

   

  مشوق های سرمایه گذاری در ترکیه

  از سنه 2016 ، ترکیه دو برنامه مهم تشویقی را معرفی کرد ، یکتا به اسم ” first-rate اسباب ” و دیگری به اسم ” مرکز جذب “. اولین مورد برای دلگرمی بخش تحقیق و گسترش و هر گویه فناوری ایجاد شده است ، در حالی که قصد دوم جذب سرمایه گذاران خارجی در مناطق کمتر توسعه مکشوف در ترکیه با تمرکز بر اشتغال و صادرات بود. به طور کلی ، علت های سرمایه گذاری در ترکیه به قصد تسریع در سرمایه گذاری های ورودی برای مدت سررسید طولانی است. آن تقسیم از کارآفرینانی که مایل به شروع شغل در دسته واردات و صادرات در ترکیه هستند می توانند با احد از وکلای ترک ما در وابستگی باشند و از تمام جزئیات حقوقی در این مقوله مطلع شوند.

  سرمایه گذاری های منطقه ای و بخشی در ترکیه چیست؟

  از هر شش ناحیه اصلی ترکیه سه ناحیه کمتر گسترش یافته اند و فلذا ، هدف جذب سرمایه گذاری تا آنجا که شدنی است ، با شرایط پسندیده صنعتی و اقتصادی برای تأمین فضای تجاری بین المللی ، برپا است. اگر برنامه بازرگانی آنها بدست وزارت صنعت و تکنولوژی در ترکیه پذیرفته شود ، کارآفرینان خارجی می توانند از انگیزه های گوناگون سرمایه گذاری مستفیض شوند .

  بخش زراعت در ترکیه اقتصاد را حفظ می کند

  بخش کشاورز ترکیه حفظ نزدیک 23 درصد از اقتصاد کشور، به نمایندگی از بخش قوی برای کسب و کار. این مملکت الان از عقیده تکنولوژی و جو تجاری جدید در این بخش در دوره امروزین یافت می شود و ترکیه را در میان بزرگترین تولیدکنندگان زارع جهان در رتبه 7 قرار می دهد. در این مسیر ، پروژه ها و مشوق های انبوه دولتی زیاد کمک کردند. به عنوان مثال ، پروژه ملی كشاورزی با ارزش نزدیک four میلیارد دلار در سال قصد دارد لغایت پسین سنه 2023 ترکیه را در میان 5 تولیدكننده بزرگ كشاورزی در عالم قرار دهد. سرمایه گذاران بیگانه علاقه مند به فعالیت خود در بخش زراعت ترکیه می توانند بحث کنند همه جنبه ها با وکلای ترک ما است .

  سرمایه گذاری های احسن در ترکیه

  اگر حداقل 50 میلیون try در ترکیه سرمایه گذاری شود ، این بدان معنی است که کارآفرینان به عنوان سرمایه گذاران کبیر واجد شرایط هستند. بیشتر این نوع سرمایه گذاری ها به بخشهایی مثل نفت و گاز ، داروسازی ، بندر و ماهیگیری و حمل و نقل هوایی ، دریایی و زمینی گزین کردن دارد. در ضمن ، بعضی شدنی است در دسته خودرو ، الکترونیک یا خدمات ترابری خط لوله حمل و نقل که تقاضای سرمایه گذاری خارجی هستی دارد ، علاقه مند باشند.

  اولویت های سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

  دسته بندی سرمایه گذاری زیر می تواند گونه ها سرمایه گذاری ها را داشته باشد و مورد پروا بسیاری از کارآفرینان قرار گیرد:

  سرمایه گذاری در تقسیم اقامت برای حفظ و رشد در زمینه گردشگری در ترکیه.
  صنعت دفاعی که معاونین صنایع دفاع مصوبات را صادر می کنند.
  سرمایه گذاری های انجام شده در تقسیم ترابری (دریا ، کمک ها و زمین) در ترکیه.
  استخراج معادن ، مراکز مهد کودک ، تعلیم هواپیما و واحدهای مراکز خرید.
  شرکتهایی که از فرآوری برق بر پایه حرارت استفاده می کنند.

  سرمایه گذاران با کسب مجوز اکتشاف در توافق با قانون معدن در ترکیه می توانند در این مقوله سرمایه گذاری کنند. وانگهی ، برخی از کارآفرینان ممکن است علاقه مند به سرمایه گذاری خویش در OIZ یا مناطق صنعتی سازمان یافته باشند و از یک سری مشوق های دولتی مستفیض شوند.

  دانستن این نکته مهم است که اگر سرمایه گذاری در بخش فناوری میانه ​​و بالا اتمام شود ، سرمایه گذاری های سپریدن شده در سه منطقه گسترش مکشوف ترکیه می توانند از تشویق های مختلفی که دولت ارائه می دهد ، بهره مند شوند. این امر معمولاً خطاب به بازیکنان بین المللی است که می خواهند بیش از 1 میلیون attempt سرمایه گذاری کنند.

  قانونی که سرمایه گذاری های خارجی در ترکیه را تنظیم می کند با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد و کلیه سرمایه گذاران بیگانه بدون هیچ گونه تبعیضی در این کشور مورد استقبال قرار می گیرند. قوانین اصلی در گویه سرمایه گذاری های خارجی هیچ است. 4875 و 5084 و اینها به عنوان منظور اصلی تشویق سرمایه گذاری های بیگانه و حمایت از حقوق سرمایه گذاران است. هر شهروند بیگانه آزاد است در ترکیه سرمایه گذاری کند به شرطی که به قوانین محلی ارج بگذارد.

  قبل از شروع سرمایه گذاری در ترکیه ، یک کارآفرین بیگانه باید مقررات اصلی مربوط به انجام تجارت در این مملکت را بداند. اگر وقت کافی برای خواندن قوانین ندارید یا برای توضیح در مورد بعضی اصطلاحات حقوقی بیچارگی دارید ، می توانید با وکلای ترک ما تماس بگیرید . آنها مسائل حقوقی شما را صریح کرده و به شما در راه اندازی کمپانی در ترکیه کمک می کنند.

  موافقت نامه های بین المللی امضا شده بدست ترکیه

  ترکیه موافقت نامه های دو جانبه زیادی را برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی با سایر کشورها امضا کرده است. از راه این توافقنامه ها ، شرایط مطلوبی برای بازرگانان بیگانه که علاقه مند به سرمایه گذاری در ترکیه و افزایش حجم سرمایه گذاری در اقتصاد ترکیه هستند ، فراهم شد. به منظور اطمینان از یک پیرامون دوستانه بازرگانی برای سرمایه گذاران خارجی در ترکیه ، مقامات این مملکت بیش از 70 معاهده مالیات مضاعف را امضا کرده اند . سرمایه گذاران بیگانه از کشورهایی که این معاهدات را امضا کرده اند دیگر ملزم به پرداخت مالیات در هر دو کشور نیستند.

  تجارت بین ترکیه و هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا آزاد است و می تواند بدون محدودیت سفارشی انجام شود. این مملکت برای عضویت در اتحادیه اروپا در سالهای آینده آماده می شود. یکی از وکلای ما در ترکیه می تواند اطلاعات بیشتری در باره این موافقت نامه های مالیات مضاعف که توسط این کشور امضا شده است به شما بگوید. در ضمن می توانید در مورد نحوه ثبت نام برای مالیات بر ارزش افزوده در ترکیه اطلاعاتی را بپرسید .

  قانون سرمایه گذاری سر راست بیگانه در ترکیه چیست؟

  سرمایه گذاری سر راست خارجی در ترکیه با قانون شماره تعریف شده است. 4875 که از سال 2003 لازم الاجرا شد. این اصطلاح به سرمایه گذاران بیگانه گفته می شود که یک کمپانی یا شعبه ای از کمپانی خود را در ترکیه گشایش می کنند یا سهام یک کمپانی را در ترکیه می خرند.

  حقایق اصلی در ارتباط با نکات محکم ترکیه – نتیجه گیری کوتاه

  ترکیه بی گمان از عقیده بازرگانی و سرمایه گذاران یک کاندید عالی است ، کشوری که در نخستینگی های مهم کارآفرینان بین المللی پیمان دارد و می خواهند در یک بازار تجاری با استقامت هوده کسب کنند. ترکیه با تمام ابزارهای بازرگانی باره دربایستن ، در کناره ایالات متحده آمریکا ، چین ، ژاپن ، در میانی مقاصد بازرگانی موثر در دانشمند پیمان می گیرد الی چند مثال ارائه دهد. در اینجا نکات کلیدی ترکیه وجود دارد که ممکن است بخواهید در زمان تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در این کشور باره توجه قرار دهید:

  یک اقتصاد پایدار که از فضای سوداگری در ترکیه محافظت می کند.
  ص کسب و کار تقسیم rolific که سرمایه گذاران بین المللی در شمار زیادی؛
  تی وی نگهداری از کنوانسیون های بین المللی و معاهدات مالیات مضاعف برای شرکت ها و تکاپو های در ترکیه؛
  یک رژیم جذاب مالیاتی و گردآور ای از مشوق های مالیاتی برای حمایت از مشاغل حقیر و میانه .
  ها روش های ثبت اسم implified. این شرکت ظرف چند روز حاضر کار است.
  تی وی امکان اخذ مجوزهای خاص و فرمان را به شیوه ای سریع.
  تی وی خودرو، گردشگری، کشاورزی، انرژی و فن آوری بخش های کسب و کار مولد در ترکیه؛
  استانبول ، پایتخت ترکیه جذابیت اصلی سرمایه گذاری برای کارآفرینان بین المللی است ، با این حال ، تشویق گزیده تر ای به سرمایه گذاران تاسیس کمپانی در مناطق دیگر نیز ارائه می شود.