• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • چگونه یک خانه مناسب در ترکیه پیدا کنیم ؟

  بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

  خریداران بالقوه اغلب از ما می پرسند که چگونه یک خانه مناسب در ترکیه پیدا کنیم ؟ با این حال ، پاسخ پیچیده تر از نام بردن از یک مقصد است ، زیرا خریداران بودجه ، ترجیحات سبک زندگی و ایده های مختلفی راجع به اینکه خانه عالی آنها چگونه است ، دارند.خرید خانه در تریکه

  هر منطقه متفاوت و مورد توجه سطوح مختلف جامعه است. در این مقاله ، ما به مکان های محبوب رانندگی در بازار خارجی بخش مسکن ترکیه نگاه خواهیم کرد ، اما در مورد برخی مناطق که شهرت بین المللی و داخلی زیادی دارند بحث خواهیم کرد زیرا آنها مورد توجه یک سرمایه گذار خاص قرار می گیرند.

  اول ، لازم به ذکر است که از همه کشورهای جهان ، فقط پنج ملیت نمی توانند در ترکیه املاک مستقل خریداری کنند ، بنابراین هیچ محدودیتی در محل سرمایه گذاری وجود ندارد ، به جز مناطق دارای منطقه نظامی که حتی ترک ها نیز نمی توانند خریداری کنند.خرید خانه در تریکه

  خرید خانه در تریکه1

  بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه کجاست؟

  1: استانبول: مکانی برای تجارت

  استانبول همیشه شهر پیشرو ترکیه بوده و خواهد بود. بخش املاک و مستغلات محلی به عنوان قطب تجارت ، گردشگری ، آموزش و اقتصاد ، در فروش ، هم به خارجی ها و هم به ترک ها ، پیشتاز است. این شهر  از طریق پروژه های بزرگ و نوسازی بازار مسکن خود ، خود را دوباره احیا کند. از این رو بسیاری از خریداران در خارج از برنامه و تحولات جدید در مناطقی مانند Baıc ،lar ، Küçükçekmece و Esenyurt جذب می شوند.

  2: آنتالیا در ترکیه وساحل مدیترانه ای

  آنتالیا همچنان در مکان دوم برای بیشترین تعداد خانه های فروخته شده در هر ماه قرار دارد. این مرکز از مرکز شهر بزرگ و استراحتگاه های کوچک ساحلی تشکیل شده است و یکی از ارزان ترین مکان ها برای خرید املاک مسکونی است. مناطق برجسته شامل ساحل لارا و محله های کنیالتی است. شایان ذکر است که آنتالیا دومین مقصد محبوب گردشگری در ترکیه است. از این رو به خرید سرمایه گذاران املاک و مستغلات متوصل می شوند. این منطقه دارای جوامع بزرگی از مهاجران خارجی است که خانه ای خریداری کرده اند و اکنون در تمام طول سال در اینجا زندگی می کنند.خرید خانه در تریکه  3: املاک در آلانیا

  آلانیا به منطقه وسیع آنتالیا تعلق دارد ، اما در سال های اخیر ، در جهانگردی و فروش خانه پیشرفت کرده است و اکنون جای تحسین بسیار بیشتری دارد. یکی از مناطق آلانیا که توجه خریداران خانه های تعطیلات را به خود جلب کرده است ، محموتلار است ، مکانی در کنار ساحل که برای بسیاری از خارجی ها ، تعطیلات ایده آل یا خانه دوم آنها ارائه می شود.

  4: بورسا: بهترین منطقه 

  بورسا سال به سال در خریداران مسکن خارجی افزایش چشمگیری نشان می دهد. بسیاری از آنها ملیت های خاورمیانه هستند که شباهت های زیادی در فرهنگ ، غذا و تاریخ دارند. در سال های اخیر ، مشخصات گردشگری آن به لطف قرار گرفتن در لیست سایت های یونسکو به اوج جدیدی رسیده است. تب اسکی در ترکیه گسترده است و بورسا از کوه افسانه اولوداگ ، که در زمستان ، محلی برای دیدن است ، می بالد.

  خرید خانه در تریکه2

  5: خانه ای در همسایه یالووا بخرید

  یالووا که نزدیک بورسا قرار دارد ، یکی دیگر از قطب های مجدد بازار املاک و مستغلات خود است ، اما خبر خوب برای هر خریدار مسکن این است که این به معنای قیمت ارزان ملک در هر متر مربع است. تنها یک ساعت دورتر از استانبول واقع شده و مقصدی جایگزین برای یافتن  یک سبک زندگی آرام همراه هست.

  6: ترابزون در دریای سیاه

  در مورد ترابزون از هرکسی سوال کنید  و آنها ابتدا به باشگاه فوتبال آن اشاره خواهند کرد ، با این وجود به دلایل بیشتری خریداران را به منطقه جذب می کند. این شهر محافظه کار در دامنه رشته کوه Kackar نشسته و عقب نشینی های آخر هفته به مکانهایی مانند Uzungol و فلات آیدر ساکنان را با طبیعت یکی می کند.

  بهترین مناطق برای املاک لوکس

  مکان های زیادی برای سرمایه گذاری در خانه های لوکس وجود دارد ، از جمله استانبول و آنتالیا دارای عمارت های بزرگ با آخرین معماری و طراحی. با این حال ، خریداران باید استراحتگاه کوچکتر مدیترانه کالکان را در نظر بگیرند . در صنعت مسکن ترکیه به دلیل داشتن املاک بزرگ و لوکس با چشم انداز خارق العاده دریا ، محله های خلوت و تجاری برای خرید ملکی در کومورلوک و کیسلا شناخته شده است. کالکان به لطف بازده سالانه بالایی که ایجاد می کند در بین ملک های اجاره ای محبوب است.

  شروع جستجوی املاک ترکی

  ما می توانیم به عنوان یک آژانس هواپیمایی بین المللی با دفاتر در سراسر ترکیه به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه کمک کنیم. خواه به آپارتمان یا خانه های فروشی نگاه کنید ، متخصصان محلی ما نه تنها به شما در یافتن خانه بلکه محله ای متناسب با سبک زندگی و بودجه شما کمک می کنند.